Willa Modrzew - Karpacz
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Karpacz. Powrt na stron gwn

Jesteś 45732
gościem
na naszej stronie


Start

Willa Modrzew usytuowana jest w najwyższej i najbardziej kameralnej części Karpacza. Wybudowana na przełomie XIX i XX wieku (gruntownie odremontowana w 2004r), usytuowana jest na posesji otoczonej starym świerkowo-modrzewiowym lasem i bezpośrednio sąsiaduje z terenami Karkonoskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe położenie "Modrzewia" pozwala w pełni cieszyć się kontaktem z naturą, ciszą i czystym powietrzem a jednocześnie daje możliwość - po kilkuminutowym spacerze - skorzystania ze wszystkich atrakcji Karpacza.
Roztaczają się stąd wspaniałe widoki na całe pasmo Karkonoszy, Kotlinę Jeleniogórską, Rudawy Janowickie. 
Idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących spokoju i chcących uwolnić się od codziennego szalonego tempa życia, jak i dla tych którzy uprawiają "aktywny wypoczynek". Położenie bezpośrednio przy leśnej drodze, od której odchodzą szlaki turystyczne i ścieżki, gwarantuje zarówno latem (rower, wspinaczka, turystyka górska) jak i zimą (snowboard, narty, touring) możliwość natychmiastowego kontaktu z przyrodą.

By w pełni docenić walory tego miejsca wystarczy krótka statystyka:
- Wyciąg na Kopę - 6 min (ścieżką przez las)
- Polana (węzeł szlaków na Samotnie, Pielgrzymy, Strzechę Akademicką, Śnieżkę)
- 20 min (ścieżką przez las)
- Kościółek Wang - 10 min
- Szlaki rowerowe - start spod domu !!!! (do oznakowanych 2-3 min)
- Las, grzyby, spacery - 10 sek

Większość zarówno materiałów jak i wyposażenia Willi staraliśmy się dobrać pod względem ich naturalnego pochodzenia. Drewno, bawełna, len, puch - to od wieków stosowane i wspaniale pasujące do natury człowieka produkty. Unikamy tworzyw sztucznych i rzeczy "identycznych" z naturalnymi (oczywiście wszędzie tam gdzie to jest możliwe i zasadne).

Właściciele Willi służą pomocą przy opracowywaniu ciekawych tras wycieczek pieszych i rowerowych oraz planowaniu wypoczynku zimowego.
Fotka 1
Fotka 94153989
Fotka 2
Fotka 7f189ee7
Fotka 6b6a628a
Fotka 6


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |